Filtruj według

Autor
Cena
Filtruj

Szybki kontakt

Szybki kontakt


Nowe produkty

Nowe produkty

PRZEDSPRZEDAŻE

Podkategorie

Jest 2 produktów.

Sortuj wg:
 • Mszał Rzymski z dodaniem Nabożeństw Nieszpornych 1949 r. - O. G. Lefebvre

  Cena 259,00 zł Cena podstawowa 279,00 zł -20,00 zł

  UWAGA! Drodzy Czytelnicy, niniejsza oferta stanowi PRZEDSPRZEDAŻ Mszału O.G. Lefebvre'a z 1949 roku. Wysyłka Mszału nastąpi dopiero po 10 WRZEŚNIA 2024 r.!

  Mszał Rzymski z dodaniem nabożeństw nieszpornych z 1949 r. opracowany przez benedyktyna O. G. Lefebvre to wyjątkowa pozycja od Wydawnictwa 3DOM, którą powinien mieć i studiować każdy dojrzały katolik. Misją mszału jest przybliżenie i umiłowanie liturgii zgodnie z jej tradycyjnym przesłaniem oraz jej kompletnym duchowym i teologicznym znaczeniem. Ma także wspomóc wiernych w jeszcze głębszym zjednoczeniu się z tajemnicą Jezusa Chrystusa. Obecne wydanie jest wznowieniem jednej z najlepszych edycji, tłumaczonej na wiele języków. Jest to najpełniejsze wydanie jakie kiedykolwiek ukazało się w języku polskim

 • Zielony Armagedon. Koniec Świata - Ewa Marcinkowska

  Cena 59,00 zł

  Książka Zielony Armagedon. Koniec świata wprost obnaża działania globalistów, którzy pod pretekstem ratowania planety, próbują przejąć władzę nad światem i jego zasobami, w tym również ludźmi. W XX i XXI wieku nastąpiła kulminacja działań i urzeczywistnienie ich dzieła, jakim jest NWO. Globaliści zaślepieni chciwością i swoją wielkością, niepomni na konsekwencje swoich czynów, usiłują ręcznie sterować planetą oraz dyktować, kto i co ma prawo do egzystencji.