Bestseller

Żywoty Świętych Pańskich - rękodzielnicza oprawa introligatorska

TERRA-01
2 400,00 zł
60
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 2 400,00 zł
Stan magazynowy: Wydłużony czas wysyłki.

Żywoty Świętych Pańskich

Dzieło Ojca Prokopa Kapucyna z 1882 roku jest ogromnym zbiorem historii i przypowieści o najważniejszych świętych katolickich. Teksty dotyczące poszczególnych postaci z historii Kościoła zebrane są w jednej księdze będącej swego rodzaju encyklopedią świętych. Kolejne życiorysy opatrzone są dzienną datą wspomnienia świętego.

Czytając kolejne historie na temat życia świętych zapoznajemy się z cnotami, które prowadzą nas na drodze wiary wprost do Nieba. Lektura "Żywotów Świętych Pańskich" uczy nas jak żyć w zgodzie z boskimi wartościami. Każdy tekst kończy się opisem pożytku duchowego płynącego z nabożeństwa do konkretnego świętego oraz krótką modlitwą ku jego czci.

Wyjątkowe wydanie reprintu, który od długiego czasu jest bestsellerem wśród Czytelników, wykonane jest w profesjonalnej pracowni artystycznej trudniącej się oprawą książek. Okładka wykonana jest ze skóry juchtowej, najdroższej i najszlachetniejszej ze skór. Jest wyjątkowo wytrzymała, więc może służyć kolejnym pokoleniom bez utraty swych wartości estetycznych.

Okładka wykonana jest ręcznie, jedynie z pomocą prostych narzędzi, dzięki czemu każda oprawiona księga ma niepowtarzalny wygląd, nie ma dwóch takich samych.

Tak wspaniałe dzieło z tekstem odpornym na upływ czasu dodatkowo oprawione w wyjątkowo cenną skórzaną okładkę może stać się wspaniałym prezentem ślubnym, komunijnym, prymicyjnym lub z okazji innych ważnych uroczystości rodzinnych. Jego wytrzymała oprawa sprawi, że będzie to cenna pamiątka rodzinna.

Contact form is not available

Zobacz także

Opinie

Dodaj opinię

Żywoty Świętych Pańskich - rękodzielnicza oprawa introligatorska

Dodaj opinię