Nowe produkty

Nowe produkty

Bestseller Wyprane mózgi - okładka przód
Przednia okładka książki Wyprane mózgi Chris Klinsky

Wyprane mózgi. Jak przez kontrolę umysłów niszczy się naszą cywilizację i zniewala ludzi - Chris Klinsky

KRAJ-001

Książka „Wyprane mózgi. Jak przez kontrolę umysłów niszczy się naszą cywilizację i zniewala ludzi”, której autorem jest Chris Klinsky, otwiera oczy na istotne kwestie, które często są przez nas pomijane i niezauważane.

38,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 38,00 zł
Stan magazynowy: Duża ilość.

Co znajdziemy w książce?

Dzieło „Wyprane mózgi. Jak przez kontrolę umysłów niszczy się naszą cywilizację i zniewala ludzi” ukazuje wiedze, która niezbędna jest do rozpoznania stanu niewoli, w jakim znajduje się obecnie społeczeństwo. Obecnie prawda ta jest zatajana, a nawet legalnie zakazana. Za jej głoszenie w wielu miejscach na świecie – nawet w niektórych przypadkach w Polsce – można zostać uznanym za oszołoma lub co gorsze stracić pracę i zostać podanym do sądu.
Współcześnie na masową skalę, poprzez środki masowego przekazu, edukację, czy za pomocą celebrytów pierze się społeczeństwu mózgi, tak by ludzie przestali samodzielnie myśleć, powtarzając jedynie utarte slogany, w ramach politycznej poprawności, czy ideologii gender. Ludzie nie mający własnego zdania, nie będą w stanie także dostrzec własnej niewoli. Nie stworzą więc niczego, posłusznie akceptując odbieranie sobie kolejnych praw, a także majątku i dzieci.

W jaki sposób możemy się wyzwolić?

Pierwszym działaniem, jakie powinniśmy wykonać, aby się wyzwolić, jest dostrzeżenie tego, w jakim faktycznie stanie się znajdujemy, kto przedstawia nam błędny obraz, jaki ma w tym cel i czego dokładnie od nas ten ktoś oczekuje. Następnie należy przedstawić najpierw przed samym sobą, a następnie przed innymi swoje spostrzeżenia i wnioski, nie omijając przy tym gorzkiej i smutnej prawdy. Ostatni krok polega natomiast na wyciągnięciu konsekwencji z szerzonej prawdy – czyli normalnie żyć i nie pozwalać się więcej zniewolić.
Publikacja ta ukazuje, jak w XX wieku rozpoczęto eksperymenty służące kontroli umysłu, w ZSRR, ale również w „wolnym świecie”, na Zachodzie, w demokracjach liberalnych, jak Stany Zjednoczone. Skorzystano w tym procesie z osiągnięć nauki, nowych wytworów techniki oraz z psychologii eksperymentalnej. Zachód wykorzystał do tego również nowe ruchy religijne, ruch charyzmatyczny, psychoanalizę, polityczną poprawność i ideologię gender. Na skalę międzynarodową wykorzystano widmo rzekomej pandemii, a następnie w imię publicznego zdrowia w sposób drastyczny ograniczono prawa człowieka. Aby tego było mało, wciąż obserwujemy bardzo niepokojące zjawiska, którymi jest m.in. rozwój Bitcoina, który przypomina następny sposób okradania ludzi i to na dodatek w imię antysystemowości. Od ponad wieku rozwijają się również zniewalające wyobrażenia szczęścia w ramach New Age.

Spis treści:

U źródeł współczesnej kontroli umysłów – behawioryzm, komunizm i CIA
Technologia w służbie kontroli umysłów
COVID-19, czyli zarządzanie przez strach
Influencer, czyli współczesny agent wpływu
Gender jako ideologia oparta na absurdzie
Polityczna poprawność – kres publicznej debaty i swobodnego myślenia
Nowe ruchy religijne i charyzmatyzm – duchowe uwiedzenie
Bitcoin jako miraż antysystemowości
Psychologia i psychoanaliza jako narzędzia kontroli umysłu
Zniewalające wizje szczęścia
W stronę wolności

Opis

Oprawa
miękka
Ilość stron
182

Contact form is not available

Zobacz także

Opinie

Dodaj opinię

Wyprane mózgi. Jak przez kontrolę umysłów niszczy się naszą cywilizację i zniewala ludzi - Chris Klinsky

Książka „Wyprane mózgi. Jak przez kontrolę umysłów niszczy się naszą cywilizację i zniewala ludzi”, której autorem jest Chris Klinsky, otwiera oczy na istotne kwestie, które często są przez nas pomijane i niezauważane.

Dodaj opinię