Szybki kontakt

Szybki kontakt


Nowe produkty

Nowe produkty

Bestseller

Serce Krzyża. Swięty Szarbel - Elias Turk

SUMUS-003
25,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 25,00 zł
Stan magazynowy: Mała ilość.

 • Bezpieczne płatnościBezpieczne płatności
 • Zwrot do 14 dniZwrot do 14 dni
 • Dostawa od 12.50 złDostawa od 12.50 zł
  ?
  Sposób dostawyCzas realizacji*Koszt
  InPost Kurier1-2 dniOd 9,90 zł
  InPost Kurier (pobranie)1-2 dniOd 14,90 zł
  Paczkomaty1-2 dniOd 11,50 zł
  Paczkomaty (pobranie)1-2 dniOd 14,90 zł
  Kurier DPD1-2 dniOd 14,00 zł
  Kurier DPD (pobranie)1-2 dniOd 16,90 zł
  Odbiór osobisty1-2 dni-
  Kurier DHL / Fedex4-7 dniZal. od wagi paczki

Zimą często zdarzają się burze. Gromadzą się wówczas olbrzymie chmury, a grzmoty i błyskawice tworzą fenomenalny pokaz światła i dźwięku. Fascynujący spektakl zachwyca i jednocześnie przeraża. Uwolnione z nieba pioruny atakują ziemię i szaleją na wysokościach. Uderzają grzmoty: potężny dźwięk ukazuje nam naszą nicość w obliczu wielkości Stwórcy. Błyski światła i dźwięki rozdzierają niebo, ulewny deszcz zalewa zaś wszystko.

Świętość jest bardzo podobna do burzy. Mężczyźni i kobiety ze wszystkich zakątków świata decydują się powiedzieć ,,tak'' jedynemu i prawdziwemu Bogu. Gdziekolwiek i kiedykolwiek wezwani, podążają śladami Pana. Ich cnoty, w miarę jak wzrastają, tworzą razem niezwykły spektakl dźwięków, w którym słowo Boże odbija się echem, a cudowne światło to odblask Jezusa Chrystusa, Światła wiekuistego. Zjawisko to otwiera wieczne niebiosa i uwalnia ulewne deszcze łaski. Ktokolwiek szuka wstawiennictwa świętych, zostaje tą łaskę dotknięty. Co więcej, podczas gdy dźwięki i błyski burzy w jednej chwili przemijają, grzmoty i błyskawice świętości pozostają na zawsze!

Święty Szarbel Machluf był jednym z tych świętych, którzy mieli odwagę powiedzieć Bogu ,,tak'', choć był zwyczajnym, prostym człowiekiem, tak jak wielu innych ludzi. Jego milczenie wywołało potok słów. Zwykły chrześcijanin, którego wiara przetrwała trudy czasów i zrodziła potężny blask świętości, od końca XIX wieku wciąż promienieje na cały Kościół.

SUMUS
9788366020481

Opis

Autor
Elias Turk
Oprawa
miękka
Ilość stron
116

Contact form is not available

Zobacz także

Opinie

Dodaj opinię

Serce Krzyża. Swięty Szarbel - Elias Turk

Dodaj opinię