Bestseller

Prezent dla Chłopca

3DOM-020

Niniejszy zestaw upominkowy to wyjątkowa kolekcja literacka, skomponowana z myślą o rozwijaniu życia duchowego chłopców.

140,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 140,00 zł
Stan magazynowy: Średnia ilość.

Co znajdziemy w zestawie upominkowym dla chłopca?


Jeśli nadal zastanawiasz się, co podarować swojemu synkowi, bratankowi, siostrzeńcowi, czy chrześniakowi na prezent z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, to śmiało możemy polecić niniejszy zestaw upominkowy. Zestaw upominkowy dla chłopca zawiera: Dziecięcą Księgę Świętych oraz Dziecięcą Księgę Wojowników Williama Cantona, pozycję Święty Pius X. Chłopiec z farmy, który został papieżem, a także różaniec z niebieskimi paciorkami.


Książka Święty Pius X. Chłopiec z farmy, który został papieżem ukazuje przed czytelnikiem ścieżkę kapłańską Giuseppe Melchiorre Sarto. Książka skierowana jest do dzieci w wieku 7+.


Dziecięca Księga Świętych Williama Cantona przedstawia natomiast Świętych Kościoła katolickiego. Poznanie tak fascynujących historii z pewnością przyczyni się do wzrastania w wierze młodego katolika, a także poszerzy jego zasób wiedzy.


Dziecięca Księga Wojowników, której autorem również jest William Canton, przeniesie z kolei Twoją pociechę do świata walecznych bohaterów, którzy swoimi czynami niejednokrotnie odmieniali bieg historii.


Jak wiemy, modlitwa jest jednym z najbardziej sprzyjających czynników budowania życia duchowego, dlatego też w zestawie upominkowym nie mogło zabraknąć wspomnianego wyżej różańca. Różaniec wykonano przy użyciu wysokogatunkowych komponentów – jego niebieski kolor sprawia, że idealnie wypada on w charakterze upominku dla chłopca.

Contact form is not available

Opinie

Dodaj opinię

Prezent dla Chłopca

Niniejszy zestaw upominkowy to wyjątkowa kolekcja literacka, skomponowana z myślą o rozwijaniu życia duchowego chłopców.

Dodaj opinię