Bestseller

Prawidła Życia Chrześcijańskiego - rękodzielnicza oprawa introligatorska

TERRA-02
2 400,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 2 400,00 zł
Stan magazynowy: Tymczasowo niedostępne.

Prawidła życia chrześcijańskiego

Od ponad stu lat aktualna księga zawierająca spis wszelakich cnót chrześcijańskich. Każdy stan życia katolika posiada odpowiednie dla niego obowiązki, cele oraz zagrożenia. Wielkie dzieło jakim są "Prawidła życia chrześcijańskiego" zawiera ponadczasowy tekst, z którego może czerpać wiedzę każdy katolik bez względu na wiek. Jest to przewodnik, który przez pokolenia prowadził do Boga całe rodziny wskazując im drogę zgodną z tym, czego uczy nas Chrystus.

Wyjątkowe wydanie reprintu, który od długiego czasu jest bestsellerem wśród Czytelników, wykonane jest w profesjonalnej pracowni artystycznej trudniącej się oprawą książek. Okładka wykonana jest ze skóry juchtowej, najdroższej i najszlachetniejszej ze skór. Jest wyjątkowo wytrzymała, więc może służyć kolejnym pokoleniom bez utraty swych wartości estetycznych.

Okładka wykonana jest ręcznie, jedynie z pomocą prostych narzędzi, dzięki czemu każda oprawiona księga ma niepowtarzalny wygląd, nie ma dwóch takich samych.

Tak wspaniałe dzieło z tekstem odpornym na upływ czasu dodatkowo oprawione w wyjątkowo cenną skórzaną okładkę może stać się wspaniałym prezentem ślubnym, komunijnym, prymicyjnym lub z okazji innych ważnych uroczystości rodzinnych. Jego wytrzymała oprawa sprawi, że będzie to cenna pamiątka rodzinna.

Contact form is not available

Zobacz także

Opinie

Dodaj opinię

Prawidła Życia Chrześcijańskiego - rękodzielnicza oprawa introligatorska

Dodaj opinię