Szybki kontakt

Szybki kontakt


Promocja Tygodnia

oszczędż

249 zł 447.00 zł
Nowość Promocja Bestseller

Pakiet - Żydowskie ABC

PAK-003

Żydowskie ABC to pakiet książek przybliżający naturę wyznawców judaizmu. W publikacjach poruszona została kwestia położenia, w jakim znaleźli się żydzi po odrzuceniu Pana Jezusa, ich stosunek do gojów, czy też relacje, jakie utrzymują oni z innymi społecznościami.

Ten pakiet zawiera

Tajemnice Talmuda - okładka przód
Przednia okładka książki Tajemnice Talmuda
August Rohling - Tajemnice Talmuda
25,00 zł
x 1
Program światowej polityki żydowskiej - okładka przód
Przednia okładka książki Program światowej polityki żydowskiej
Ks. dr Stanisław Trzeciak - Program światowej polityki żydowskiej. Konspiracja i dekonspiracja
42,00 zł
x 1
Macie diabła za ojca - okładka przód
Przednia okładka książki Macie diabła za ojca Curzio Nitoglia
Macie diabła za ojca - Curzio Nitoglia
89,00 zł
x 1
Mędrcy Syjonu – Nowe otwarcie – okładka przód
Przednia okładka książki Radosława Patlewicza
Mędrcy Syjonu. Nowe Otwarcie - Radosław Patlewicz
45,00 zł
x 1
201,00 zł
179,00 zł Zniżka 22,00 zł
Stan magazynowy: Duża ilość.

 • Bezpieczne płatnościBezpieczne płatności
 • Zwrot do 14 dniZwrot do 14 dni
 • Dostawa od 12.50 złDostawa od 12.50 zł
  ?
  Sposób dostawyCzas realizacji*Koszt
  InPost Kurier1-2 dniOd 9,90 zł
  InPost Kurier (pobranie)1-2 dniOd 14,90 zł
  Paczkomaty1-2 dniOd 11,50 zł
  Paczkomaty (pobranie)1-2 dniOd 14,90 zł
  Kurier DPD1-2 dniOd 14,00 zł
  Kurier DPD (pobranie)1-2 dniOd 16,90 zł
  Odbiór osobisty1-2 dni-
  Kurier DHL / Fedex4-7 dniZal. od wagi paczki

Program światowej polityki żydowskiej. Konspiracja i dekonspiracja - Ks. dr Stanisław Trzeciak

„Program światowej polityki żydowskiej. Konspiracja i dekonspiracja” autorstwa księdza dra Stanisława Trzeciaka ukazuje przemyślenia duchownego, który bez jakichkolwiek uprzedzeń czy to religijnych, czy też narodowościowych, poddaje analizie kolejne punkty „Protokołów mędrców Syjonu”, zestawiając je z rzeczywistymi poczynaniami Żydów. Oczywiście nie jest potwierdzone czy badana przez księdza publikacja jest autentyczna, czy została ona celowo stworzona przez kogoś, w celu zniesławienia społeczności żydowskiej. Mimo to poczynania Żydów zdają się w niezwykły sposób pokrywać z tym, co w owych „Protokołach…” zostało spisane. Analiza ukazuje Żydów jako społeczeństwo uznające się za „nadnaród”, który za zadanie przyjął sobie przejęcie władzy nad światem.

Tajemnice Talmuda - August Rohling

Publikacja „Tajemnice Talmuda czyli zasady Żydów względem Boga, wiary i chrześcijan” ukazuje to, w jaki sposób Talmud postrzega Boga, Raj, Piekło, czy też anioły i demony. Analiza wszystkich zagadnień pokazuje, że Żyd ma zobowiązania jedynie wobec swoich współbraci, obcych natomiast może traktować w sposób instrumentalny. Rohling zwraca uwagę na to, że Talmud w niejednym miejscu wyraża się z brakiem szacunku do gojów, czyli osób nie będących Żydami.

Macie diabła za ojca - Curzio Nitoglia

Żydzi przestali być dla Boga narodem wybranym w momencie, w którym nie uznali Pana Jezusa za Zbawiciela. Od tej chwili to katolicy stanowią umiłowaną przez Boga społeczność. Skoro zatem naród żydowski wypadł z powołania prowadzącego go do Stwórcy, należy sądzić, że jego symbolem stał się w efekcie szatan. W obecnym stanie judaizmu zbawczy prymat staje się niestety – wraz z odrzuceniem Chrystusa – prymatem potępienia. Jeśli nawrócenie zostanie przez Żydów ostatecznie odrzucone, wówczas nieodwołalność zbawczego powołania przekształci się w nieodwołalność potępienia.

Mędrcy Syjonu. Nowe Otwarcie - Radosław Patlewicz

Dokument, z którym zaznajomić Czytelników postanowił Radosław Patlewicz to owoc międzynarodowej konferencji poświęconej tematyce antysemityzmu, która odbyła się w 2018 roku, w Wiedniu. Intrygować powinien z pewnością fakt, że na wydanie przetłumaczonej wersji tego dokumentu nie wyraził zgody Europejski Kongres Żydów, ze względu na ograniczenia licencyjne. Wydawnictwo 3DOM szukało drogi prawnej, aby polski czytelnik zapoznał się z nową odsłoną jakże realnych “Protokołów Mędrców Syjonu 2.0” i udało się! Radosław Patlewicz dokonał ciekawego opracowania tego pansyjonistycznego dokumentu.

Contact form is not available

Zobacz także

Opinie

Dodaj opinię

Pakiet - Żydowskie ABC

Żydowskie ABC to pakiet książek przybliżający naturę wyznawców judaizmu. W publikacjach poruszona została kwestia położenia, w jakim znaleźli się żydzi po odrzuceniu Pana Jezusa, ich stosunek do gojów, czy też relacje, jakie utrzymują oni z innymi społecznościami.

Dodaj opinię